Zapsání na Vánoční Čekací Listinu už bohužel není možné. To ale neznamená, že byste o CALENDARIO měli přijít! Zůstaňte ve střehu, KALENDÁŘ bude už bzry v prodeji 🎄✨🎁.

Co byste řekli tomu, strávit letošní Vánoce v Itálii a odhodit všechny starosti dnešních dní za hlavu?

Možná si to nechcete připustit, ale Vánoce se blíží, amici!

 

Přidejte se v prosinci ke mně a užijte si 24 dní italské vánoční inspirace. Těšte se na každé nové ráno, kdy si otevřete okénko z virtuálního kalendáře a naladíte se na vlnu italské vánoční inspirace.

 

Zapište se na Vánoční Čekací Listinu níže, ať vás můžou vánoční skřítci informovat o vypuštění kalendáře!

Líbilo by se vám se virtuálně přenést do vánoční Itálie a strávit letošní advent po italsku?

Jste zvědaví, jak tento kouzelný čas roku tráví Italové? Jaké mají zvyky, kdy a jak slaví Vánoce? Jak zdobí své domovy, ulice a města? Pořádají vánoční trhy? Kdy a jak zdobí vánoční stromeček? Nosí dárky Ježíšek a slaví Mikuláše?

Možná vás ale taky zajímá, co dobrého si během zimního období vaří a na čem si pochutnávájí. Jak vypadá italské vánoční menu, jestli Italky pečou cukroví a co nabízí během adventu a Vánoc italské podniky. Rádi byste se naučili nové italské recepty a vyšperčili si letošní advent i po chuťové stránce.

A pokud jste milovníci italského jazyka, jistojistě chcete i vědět, jak se takový vánoční stromeček nebo Vánoce v italštině vlastně řeknou. Rádi byste si zlepšili italskou slovní zásobu a naučili se něco nového. Chcete se dozvědět něco nového zábavnou a efektivní formou. Ležení v knížkách není nic pro vás a s cizím jazykem chcete mít lepší vztah? Pokud je tohle váš případ, okénka italského adventního kalendáři si určitě vychutnáte!

ITALSKÝ ADVENTNÍ KALENDÁŘ

V tomto kalendáři na vás nebude každé ráno čekat čokoládové překvapení. Výhodou ale je, že je virtuální a má rozhodně delší dobu záruky!

A překvapení, těch v něm bude pěkná hromádka!

 

Taky se vám nemůže stát, že vám doma někdo obsah okénka smslne , nepřiberete po něm a navíc se dozvíte spoustu nových věcí o italských Vánocích!

 

Krom 24 okének na vás bude v kalendáři čekat i několik bonusů a já se budu na 1000% snažit vytvořit AUTENTICKOU A VESELOU atmosféru.

 

Svezete se tento rok na vánoční vlně spolu se mnou???

Kalendář je zatím ve vánoční dílně. Vánoční skřítci tvoří obsah 24 okének, která vám naladí vánoční atmosféru a představí vám autentické italské Vánoce se vším všudy. Pokud milujete Vánoce, Itálii a adventní kalendáře alespoň z 1/2 tak jako já, zapište se na Vánoční Čekací Listinu! Já vás tak budu moci informovat o průběhu vánoční akce a budete to vy, kdo se jako první dozví o vyvěšení virtuálního Italského Adventního Kalendáře!

Počet kusů bude omezený, tak se rychle zapište, ať vám nic neunikne! Zapsáním na listinu se stanete V.I.P. členy Vánočního Speciálu Italského Snu  a přinese vám to spousty výhod a extra dárečky 🎁💥.

Zapsání na Vánoční Čekací Listinu už bohužel není možné. To ale neznamená, že byste o CALENDARIO měli přijít! Zůstaňte ve střehu, KALENDÁŘ bude už bzry v prodeji 🎄✨🎁.

Pro ty, co mě ještě neznají a zajímá je více o mně a Italském Snu, QUA najdete více, milí itaholici.