Spolupracujme

Bude mi ctí a radostí se s vámi propojit a podpořit vaši značku nebo podnik, který má co do činění s Itálií.

Jsem tu pro vás také v tom případě, pokud tápete na sociální síti Instagram a nedaří se vám svůj profil rozjet, přestože se téměř na hlavu stavíte.

Níže si můžete prohlédnout možnosti spolupráce. 

Pojďme se propojit!

Jaké spolupráce nabízím?

V Itálii podnikám jako freelancer – mým polem působnosti je SMM neboli marketing na sociálních sítích. Jsem obsahová a UGC tvůrkyně a expertka na Instagram v jedné osobě, která má v malíčku obsahovou strategii i samotnou tvorbu obsahu.

Pro tvůrce a podnikatele, kteří potřebují pomoc s Instagramem,  momentálně nabízím služby v podobě Auditu Instagramového profilu a konzultace 1:1. Více níže. 

Ráda také spolupracuji s různými firmami na propagaci jejich produktů a služeb, které mají co do činění s Itálií.

Pokud tak vlastníte značku nebo podnik, který souvisí s italským jídlem, gastronomií, cestováním, jazykem, vzděláváním, kosmetikou, módou nebo produkty pro psí mazlíčky (vlastním adoptovaného Rotwika), ráda se s vámi spojím a domluvím na případné spolupráci.

Nabízím různé typy možné spolupráce: krátká i delší videa, reels, fotografie, recenze, doporučení na podnik, voiceover, unpacking, hauls a další sponzorované příspěvky, které dokážu díky svým zkušenostem v online světě přizpůsobit potřebám vaší firmy i cílovému klientovi.

Hledáte-li tak tvář pro svou značku nebo byste se rádi propojili s mým projektem, stačí se mi na konci stránky ozvat pro více informací. Tady můžete i mrknout na mé portfolio.

Youtube

YouTube Italského Snu každým dnem roste a sílí. Vaše služby nebo produkty zde můžu propagovat pomocí delších i krátkých videí, v samostatném videu nebo pouze jako zmínku v mém videobsahu.

Instagram

Tuto síť miluju, je mojí hlavní a vybudovala jsem si zde už poměrně silnou komunitu, Na Instagramu vám můžu nabídnout propagaci formou reels, stories a fotografie.

Krátká videa a fotky pro vaše sítě

Kreativní tvorba mě živí, vzdělávám se v ní už 5 let, a ráda tak vytvořím krátká reklamní vídea nebo fotografie, které povýší vaše sociální sítě. Pro videa mám velkou slabost! Co se týče procesu jejich tvorby, baví mě od napsání scénáře, přes natáčení až samotnou úpravu.

Audit vašeho Instagramu

Nedaří se vám Instagram uchopit a váš obsah se ne a ne dostat k tomu správnému publiku? Jak už jsem psala výše, Instagram a sociální sítě jsou mým denním chlebem a ponořená jsem do nich už několik let. Kromě propagace tak můžu i mrknout na váš Instagramový profil, a vypracovat pro vás jeho audit.

Instagramová konzultace 1:1

Potřebujete poradit se strategií na Instagramu? Chcete více poznat, jak tato síť funguje, máte specifický problém, který byste se mnou rádi probrali? Od toho tu jsou mé konzultace 1:1!

Jak spolupráce se mnou vypadají?

Gelateria La Carraia in Santa Croce, Florencie

Obsah tvořím pro rozmanité klienty a momentálně jde z 98 % o český rybníček. Jsem ovšem velmi ráda za možnost ponořit se do spolupráce také s toskánskou gelaterií La Carraia In Santa Croce, které spravuju Instagramový profil. A to pěkně od píky!

Tvořím pro ně strategii, pravidelně jezdím do Florencie fotit a natáčet obsah a podobnou formu spolupráce můžeme navázat také společně.

Od 100% správy sociálních sítí pomalu ustupuji, ale jak píšu výše, o to více tu pro vás můžu být jako obsahová tvůrkyně a pomoci i vaší značce vyrůst a prodávat. Myslete ale prosím na to, že nežiju v České republice, tudíž můžu na dálku propagovat  digitální služby a fyzické produkty.

 

Kromě jídla miluju také kosmetiku a módu!

Italská kosmetika Chogan

V tomto případě šlo o jednorázovou spolupráci ve formě videoreference italského parfému Chogan, a to na můj Instagram v podobě krátkého Reels.

Parfémy Chogan mají 30 % esence originálního parfému (nejedná se o kopie, attenzione!), používají rostlinný alkohol, neobsahují vodu, parabeny, silikon a nejsou testovány na zvířatech. A přesně v tom chci mít i já prsty.

Chogan toho kromě parfémů nabízí spoustu - od pleťové a vlasové kosmetiky, až po eko čisticí prostředky. 

Jelikož parfémy, kosmetiku i vše o péči o sebe a domov miluju, ráda vám pomůžu i s propagací takových produktů.

 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Propagace akcí a online služeb

Promo toskánského podzimního festivalu Autumnia 2023 a Villa Casagrande, Figline Valdarno

V listopadu roku 2023 jsem měla tu čest být pozvána fotit a natáčet pod záštitou italské komunity digitálních tvůrců, kteří ukazují krásy Itálie i její gastronomie, IGERS Italia. Kontaktovalo mě vedení toskánského městečka, ve kterém žiju, Figline Valdarno.

Šlo o srdcovou spolupráci, jejímž cílem bylo promo místního podzimního festivalu agrikultury, ekologie a výživy. Při této přiležitosti jsem ovšem s dalšími digitálními tvůrci navštívila také místní vilu ze 14. století, Villa Casagrande, která nabízí hotelové, spa a restaurační služby.

Nadšením jsem výskala, když jsem procházela prostory vily a toulala se zahradami, ve kterých se v dávných dobách procházel i samotný Medici. Třešničkou na pomyslném dortu byl oběd v restauraci Convivio in Casagrande, který byl ukázkou italské gastronomie. 

Pokud je váš podnik nebo akce mimo Itálii, myslete prosím na to, že na dálku můžu propagovat digitální služby a fyzické produkty

Zlobí vás Instagram? Využijte mé nové služby

Audit Instagramového účtu

Uspět na Instagramu, to není jen tak. Tvoříte obsah, dáváte ze sebe maximum, ale váš Instagramový profil neroste a kolonka s číslem fanoušků se ne a ne pohnout směrem k vyšším číslům – tudíž ani ty prodeje nestojí za nic?

V tom případě by se vám mohla hodit má služba v podobě vypracování auditu vašeho účtu. Mrknu na váš profil, podíváme se, co můžete změnit i jak svůj obsah rozjet tak, abyste se konečně dočkali pozornosti od své cílovky.

Součástí Audit balíčku je podrobné posouzení profilu od jména a vyplnění bia, až po samotný obsah + následně vypracovaný návrh vaší budoucí instagramové strategie ve video a pdf verzi. 

V případě zájmu a možností je možno se také domluvit na individuální konzultaci. 

ZAVÁDĚCÍ CENA: 60 Euro (Jelikož žiju v zahraničí, fakturu ode mě dostanete vystavenou v Eurech).

I když vím, že Míša je skvělá, tak její audit mého Instagramu předčil mé očekávání. Jako někdo, kdo má love-hate vztah s Instagramem, jsem rozhodně nečekala, že mě audit nakopne do nového zápalu a nadšení. Už první pár rad mě překvapilo, vůbec jsem nevěděla, jak člověk může kouzlit se jménem či popisem instagramového profilu. Míšiny rady ohledně feedu a typů příspěvků, včetně obsahových pilířů byly „spot-on“ a já najednou viděla, kolik relativně jednoduchých věcí můžu dělat jinak. Uplynulo jen pár dní potom, co mi Míša můj audit doručila, a už mám nové jméno, upravené bio, nachystaný draft obsahové strategie a dokonce (!!!) nachystané dva drafty reelsek, jejichž příprava mě fakt bavila. Pokud chceš vylepšit svůj Instagram nebo získat nový elán, Míša je rozhodně první volba!
Zuzana Mukumai Filipoválife & accountability coach

Pojďme společně nakopnout váš Instagram!

Insta konzultace 1:1

Netušíte, jak samotný Instagram, svou strategii či tvorbu obsahu uchopit? Trápí vás specifický problém, který byste rádi pořešili s někým, kdo je na Instagramu jako doma?

Je potřeba stavět na pevných základech – dokážu poradit s nastavením profilu od A-Ž, ale také s obsahovou strategií nebo tvorbou reels, stories a dalšího obsahu.

Klientky o mně s úsměverm říkají, že jsem Instagram nakopávačka. Spousta z nich této síti po naší spolupráci konečně přišla na chuť nebo minimálně pochopila, jak na ni.

Ať vás trápí to či ono, neváhejte se mi ozvat na konzultaci, kde to společně vše probereme.

Spojíme se přes online videohovor, kde bude v případě potřeby také možnost sdílení obrazovky. Vše tak můžete vidět rovnou v akci! V ceně hodinové konzultace je také videozáznam, který bude pořízen v jejím průběhu a posléze zaslán na váš e-mail.

CENA: 45 Euro (Jelikož žiju v zahraničí, fakturu ode mě dostanete vystavenou v Eurech).

 

Plácneme si?

Jak probíhá spolupráce při promo vaší značky?

Začíná to u vás:

Na základě vašeho e-mailu, který mi přijde po vyplnění formuláře, se podíváme na návrh spolupráce a vymyslíme její další průběh.

Návrh a dohoda:

Dalším krokem je dohodnutí se na přesném běhu spolupráce: o jaký formát obsahu půjde, jeho přesné vypracování, dodání, výstupy, finanční ohodnocení a další detaily.

Realizace:

Jestliže si plácneme, je čas jít do akce. V řádném termínu vypracuju a dodám, na čem jsme se domluvily. Dle dohody je možno poslat také výstupy a provést případné úpravy před finálním vykopnutím do světa.

Vyhodnocení:

Po oboustranné spokojenosti a vydání obsahu vám vystavím fakturu a v případě zájmu jsem otevřená také delší či opakované spolupráci. U větších projektů na 1/3 z celkové částky vystavuju fakturu po domluvení podmínek, před samotnou realizací.

Pojďme společně dostat autentickou Itálii k více lidem!

Proč zahájit spolupráci se mnou?

Jsem spolehlivá, kreativní, pečlivá, miluju online tvorbu a spojovat autentické italské produkty a služby s dalšími Itaholiky.

Obsah, který tvořím pro dosavadní klienty, přitahuje nové sledující na profil, zvyšuje zapojení i prodeje.

Společně se svými klienty i pod svým brandem Italský Sen mám za sebou také už několik úspěšných online prodejních kampaní a mé sociální sítě každým dnem rostou.

Nestydím se před kamerou, obsah dokážu vymyslet, ale také jej natočit, nafotit a případně i hodit do finálního balíčku. Mou velikou vášní je focení/natáčení jídla, gastro podniků a zajímavých míst. 

Jsem „,poměrně" upovídaná, humorná a přátelská, což mi usnadňuje být na sítích autentická, vybudovat si silnou komunitu, která mi věří a zároveň mít spolupráce v pohodovém duchu. 

Na svých kanálech se svým publikem běžně sdílím, co mám ráda, tudíž jsou na to zvyklí a rádi se nechají inspirovat mými oblíbenými produkty, kterým věřím a stojím si za jejich kvalitou.

No a v neposlední řadě jsem Češka, žijící v Itálii, se zkušenostmi z italské gastronomie i dolce vita. Dokážu tak tyto světy propojit a nacítit se na cílové publikum. 

Kontakt

Máte pro mě nabídku, chcete spolupracovat, potřebujete pomoci s Instagramem?

Fantastico! Stačí vyplnit formulář a já se budu  moc těšit, co společně vymyslíme.

E-mail
italskysen@michaelasticova.cz
Jméno*
E-mail*
Napište mi, o jaký druh spolupráce máte zájem?*